Pár slov o nás

Naším zákazníkům poskytujeme kompletní IT služby. Postaráme se o počítače, uživatele, servery, zavedeme fungující SW včetně ERP, nataháme kabely, připojíme Vás na perfektní WiFi a vše zabezpečíme.

Pokud Vám IT šlape, tak Vám můžeme nabídnout IT Audit, analýzu rizik anebo pomoc se zavedením ISO 27001.

Jednou z nejdůležitějších specializací, na kterou jsme hrdí jsou ERP Systémy. Provedeme Vás implementací ERP systému od začátku až po zavedení účetnictví nebo výroby. Jsme specialisti na Helios iNuvio od společnosti Asseco Solution.

Společnost Mlejnek Consulting vznikla v roce 2014 a hned od počátku vzniku jsme si dali za cíl poskytovat kvalitní služby a zaměřovat se na dlouhodobě spolehlivá a ekonomicky udržitelná řešení. Naše práce i produkty, které nabízíme vychází z naší více jak patnáctileté praxe v IT, ve vývoji produktů a ve službách.

Máme rozsáhlé znalosti podložené praxí v mnoha různorodých firmách. Díky tomu rychle a jednoduše identifikujeme a řešíme možná úskalí při vedení projektů a rozvoji informačních technologií. Konzultace v oblasti IT/ICT zaměřujeme především na bezpečnost IT, vývoj a rozvoj softwaru, nákup hardwaru a optimalizaci IT v procesech. Aktivně zlepšujeme IT znalosti zaměstnanců ve firmách.

Při správě svěřené IT infrastruktury poskytujeme služby s „lidskou tváří“ a děláme vše pro vaši maximální spokojenost. Naším cílem je, aby vaše IT infrastruktura fungovala efektivně. Správné řešení dokážeme najít opravdu pro každého.

Komu jsme pomohli – naše reference

Naše služby

Správa IT, kvalitní ERP systém, privátní zabezpečený cloud nebo Audit ? Navrhneme pro vás řešení, které bude vždy vyhovovat vašim potřebám, požadavkům i finančním možnostem.