Pár slov o nás

Společnost Mlejnek Consulting vznikla v roce 2014 a hned od počátku vzniku jsme si dali za cíl poskytovat kvalitní služby a zaměřovat se na dlouhodobě spolehlivá a ekonomicky udržitelná řešení. Naše práce i produkty, které nabízíme vychází z naší dlouhodobé praxe v IT, ve vývoji produktů a ve službách.

Naším zákazníkům poskytujeme kompletní IT služby. Staráme se o počítače, uživatele, servery, zavedeme fungující SW, nataháme kabely, připojíme Vás na perfektní Wifi a vše zabezpečíme.

Pokud IT šlape, tak můžeme nabídnout IT Audit, analýzu rizik anebo pomoc se zavedením ISO 27001.

Jednou z nejdůležitějších specializací, na kterou jsme hrdí jsou ERP Systémy. Provedeme Vás implementací ERP systému od začátku až po zavedení účetnictví nebo výroby. Jsme specialisti na HELIOS iNuvio od společnosti Asseco Solution.

dekorace

Máme rozsáhlé znalosti podložené praxí v mnoha různorodých firmách. Díky tomu rychle a jednoduše identifikujeme a řešíme možná úskalí při vedení projektů a rozvoji informačních technologií. Konzultace v oblasti IT/ICT zaměřujeme především na bezpečnost IT, vývoj a rozvoj softwaru, nákup hardwaru a optimalizaci IT v procesech. Aktivně zlepšujeme IT znalosti zaměstnanců ve firmách.

Při správě svěřené IT infrastruktury poskytujeme služby s „lidskou tváří“ a děláme vše pro vaši maximální spokojenost. Naším cílem je, aby vaše IT infrastruktura fungovala efektivně. Správné řešení dokážeme najít opravdu pro každého.

Jsme technologickými partnery:

Vybrané certifikáty a ocenění

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky platné od 1. 1. 2024