Přehled našich služeb

Postaráme se o bezvadný chod vašich serverů, počítačů i dalšího IT vybavení. Připravíme hardwarová i softwarová řešení, která vám usnadní práci. Zabezpečíme vaše data proti ztrátě nebo zneužití. Poskytneme vám odborné poradenství. Staneme se partnerem, na kterého se můžete vždy spolehnout.

Máme mnoho let zkušeností se správou IT v malých i velkých firmách. K práci využíváme nejmodernější technologie, díky kterým jsme schopni eliminovat případné poruchy na minimum a zkrátit reakční dobu. Naši technici vám jsou plně k dispozici při řešení všech vašich požadavků.

Outsourcing

Na IT infrastrukturu ve vaší firmě dohlédne tým sehraných profesionálů
z Mlejnek Consulting.

Správa SW a HW

Dohlédneme na bezproblémový chod vašich počítačů, serverů, tiskáren a dalšího IT vybavení.

Konzultace a analýza

Pomůžeme vám najít nejlepší řešení vašeho problému s ICT. Naši specialisté s vámi rádi proberou jakýkoli váš dotaz nebo problém.

Audit IT / Procesů

Vypracujeme pro vás ucelený přehled o stavu hardwaru a softwaru ve vaší firmě a pomůžeme vám ušetřit náklady za provoz ICT.

Bezpečnostní audit

Prověříme bezpečnostní politiky, vnější přístupy, vnitřní bezpečnost, systém zálohování a další oblasti v závislosti na vaší situaci a potřebách.

Cloudové služby

Specializujeme se především na cloudové služby Office 365 a Microsoft Azure. Zvládáme ale i jiná řešení, včetně těch na míru.

Jsme tu pro vás
už 7 let

Přinášíme procesy
do řízení IT

Zlepšujeme IT znalosti
vašich zaměstnanců

Staráme se o malé zákazníky
i velké korporace