Přehled našich služeb

Od vzniku naší společnosti se v nabídce našich služeb zaměřujeme zejména na tyto tři odvětví: Správa IT, bezpečnostní audity a analýzy rizik, implementace a správa ERP systémů. Právě IT je pro nás víc jak 10 let srdeční záležitostí. Naše dlouholeté zkušenosti se správou IT nám umožňují nabídnout našim zákazníkům tu nejlepší péči. Snažíme se jim vytvořit dlouhodobě udržitelná a ekonomicky přijatelná řešení k jejich spokojenosti. Mezi naše technologické partnery patří Microsoft, Google, VMware, Fortinet a ESET, s jejichž službami a produkty se snažíme vytvořit základ kvalitně fungujícího IT ve Vaší společnosti.

Postaráme se o bezvadný chod vašich serverů, počítačů i dalšího IT vybavení. Připravíme hardwarová i softwarová řešení, která vám usnadní práci. Zabezpečíme vaše data proti ztrátě nebo zneužití. Poskytneme vám odborné poradenství. Staneme se partnerem, na kterého se můžete vždy spolehnout.

Máme mnoho let zkušeností se správou IT v malých i velkých firmách. K práci využíváme nejmodernější technologie, díky kterým jsme schopni eliminovat případné poruchy na minimum a zkrátit reakční dobu. Naši technici vám jsou plně k dispozici při řešení všech vašich požadavků.

dekorace

Implementace ERP HELIOS iNuvio

Implementace a správa ERP Systému HELIOS iNuvio včetně vývoje a přizpůsobení pro specifické firemní nároky společnosti.

dekorace

Nastavení IT strategie společnosti

Pomůžeme vám najít nejlepší možnou dlouhodobou strategii Vašeho IT, navrhnout rozvoj Vašeho ICT s ohledem na růst firmy.

dekorace

Portál firemního vzdělání

Náš portál firemního vzdělání se postará o prokazatelné seznámení zaměstnanců se směrnicí a proškolení zaměstnanců kurzy, které vyplývají z jejich pozic.

dekorace

Bezpečnostní audit

Prověříme bezpečnostní politiky, vnější přístupy, vnitřní bezpečnost, systém zálohování a další oblasti v závislosti na vaší situaci a potřebách.

dekorace

Analýza IT a bezpečnostních rizik

Prostě jiný pohled na vaše IT a služby​

dekorace

ISO 27001

Komplexní implementace včetně změn v IT​

dekorace

Outsourcing

Na IT infrastrukturu ve vaší firmě dohlédne tým sehraných profesionálů
z Mlejnek Consulting.

dekorace

Cloudové služby

Specializujeme se především na cloudové služby Office 365 a Microsoft Azure. Zvládáme ale i jiná řešení, včetně těch na míru.

Jsme tu pro vás
už 7 let

Přinášíme procesy
do řízení IT

Zlepšujeme IT znalosti
vašich zaměstnanců

Staráme se o malé zákazníky
i velké korporace